Skontaktuj się z nami
tel. 61 200 29 29

Informacja

2 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy odbyły się powiatowe obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W uroczystości udział wzięli pensjonariusze Domów Pomocy Społecznej z Zagórowa, Skubarczewa i Strzałkowa, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Babina, Słupcy i Michalinowa Oleśnickiego oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z Kosewa, Lucynowa i Słowikowa, a także zaproszeni goście, w sumie około 300 osób.
Uczestnicy imprezy mieli możliwość wysłuchania największych przebojów Elvisa Presley’a w wykonaniu jego sobowtóra, który porwał wszystkich w wir szalonej zabawy. W trakcie imprezy każda osoba mogła spróbować swoich sił w zabawach sportowo – zręcznościowych, m.in.: rzut lotkami do balonów, poszukiwanie złota, rzut owocami do celu czy w kole fortuny.
Cała impreza przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status