Skontaktuj się z nami
tel. 61 200 29 29

Informacja

W dniu 14.12.2011 r. odbyło się spotkanie świąteczne w Miejskim Domu Kultury Kino „Sokolnia” w Słupcy. Wśród licznie zaproszonych gości byli wychowankowie przebywający w rodzinnej pieczy zastępczej, w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, rodzice zastępczy z dziećmi biologicznymi oraz wychowawcy z placówek.

Tegoroczne spotkanie uświetniło przedstawienie świąteczne w wykonaniu dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupcy.

Podczas spotkania można było wysłuchać kolęd w wykonaniu podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Słupcy, zapoznać się z tradycjami Bożonarodzeniowymi.

Spotkanie uświetniło wręczanie dzieciom prezentów przez św. Mikołaja.

Starosta Powiatu Słupeckiego Mariusz Roga, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy Danuta Szpiler oraz Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Słupcy Anna Mydłowska wszystkim zaproszonym gościom i uczestnikom spotkania złożyli życzenia świąteczne i noworoczne.

Spotkanie było okazją do dostarczania pozytywnych przeżyć, do okazywania sobie przyjaźni i szacunku oraz okazją do miłego spędzenia czasu w atmosferze świąt Bożego Narodzenia.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status