Skontaktuj się z nami
tel. 61 200 29 29

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

W dniu 03 grudnia 2014r. odbyły się IV Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne „Gramy Dalej” w Strzałkowie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy i Zakład Aktywności Zawodowej w Słupcy.

Jak co roku, świetną zabawę zapewniły występy zaprzyjaźnionych placówek – Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kosewie, Michalinowie i Babinie, Zakładu Aktywności Zawodowej w Słupcy oraz Środowiskowych Domów Samopomocy w Słowikowie i Lucynowie. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – placówki zaprezentowały tradycje, potrawy, tańce pochodzące z różnych regionów Polski.Spotkanie było również okazją do złożenia podziękowań – „Darczyńcą Roku” została Firma Konspol – Bis Sp. z o.o. ze Słupcy.

Gościem specjalnym była Kapela Ludowa z Żegocina, która bogatym repertuarem polskich utworów ludowych zachęciła wszystkich do wspólnej zabawy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status