Skontaktuj się z nami
tel. 61 200 29 29

Mikołajki

W dniu 2 grudnia br. w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Słupcy odbyły się Mikołajki organizowane przez nasze Centrum dla rodzin zastępczych
z terenu Powiatu Słupeckiego. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń
z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a także do wspólnego spędzenia czasu. W spotkaniu uczestniczyła także Pani Anna Kaźmierczak- Pietrzykowska ze Stowarzyszenia ANMAR, która otrzymała podziękowania za bezinteresowną pomoc na rzecz wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej i organizację dla dzieci wyjazdów edukacyjno- rekreacyjnych.
W czasie uroczystości zebrani goście obejrzeli pokaz iluzji prowadzony przez Pana Sławomira Jenerowicza- półfinalistę programu „Mam talent”.
Po zakończeniu pokazu iluzji odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem, na które nasi najmłodsi niecierpliwie oczekiwali. Podczas spotkania Mikołajkowego nasi goście mogli również korzystać z foto budki,
a w między czasie dzieci tworzyły przepiękne kartki do Świętego Mikołaja.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status