Skontaktuj się z nami
tel. 61 200 29 29

Szkolenie z obsługi systemu iPFRON+ dla Osób Niepełnosprawnych w Poznaniu

Szanowni Państwo,
w związku ze startem nowego systemu wprowadzonego przez PFRON, zapraszamy na szkolenia z iPFRON+. Szkolenia kierowane są do ON oraz osób działających zawodowo na ich rzecz.
iPFRON+ stanowić będzie jedną z dwóch platform internetowych PFRON wspierających proces udzielania dofinansowań: iPFRON+ oraz SOW. Stąd ważne jest rozróżnienie pomiędzy tymi systemami. iPFRON+ będzie platformą służącą do obsługi spraw w ramach Programów Wsparcia realizowanych bezpośrednio przez PFRON. System SOW służy do obsługi zadań realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego.
System iPFRON+ będzie wspierać użytkowników na wszystkich etapach prowadzenia sprawy, począwszy od przygotowania i złożenia wniosku, aż do rozliczenia środków. System tworzony jest z naciskiem na dostępność (rozumianą znacznie szerzej, niż tylko wytyczne WCAG 2.1). Wyposażony zostanie także w liczne mechanizmy wspierające użytkowników m.in. walidacje formularzy, pomoc kontekstową, materiały multimedialne, wirtualnego asystenta (chatbota), możliwość kopiowania wniosków, narzędzia komunikacji wewnętrznej itp. Transparentność procesu zapewni zestaw komunikatów systemowych informujących o bieżącym statusie sprawy.
Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy na szkolenia, które ułatwią Państwu sprawne poruszanie się po nowym systemie, a tym samym bezproblemowe składanie wniosków. Szkolenia są bezpłatne, dwudniowe, do wyboru jest opcja stacjonarna lub online. Szkolenia internetowe prowadzone są poprzez aplikację Microsoft Teams. W ramach szkoleń stacjonarnych zapewniamy Uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie oraz sprzęt komputerowy. Nie zwracamy kosztów dojazdu. Żeby zapisać się na szkolenie, trzeba kliknąć w link i wypełnić formularz.
Zapraszamy!
https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/23-24-02-2023-szkolenie-online/

https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/09-10-03-2023-szkolenie-online/\

https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/16-17-03-2023-szkolenie-online/

https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/14-15-03-2023-poznan-szkolenie-stacjonarne/

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status