Skontaktuj się z nami
tel. 61 200 29 29

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ WRÓCIŁ DO SŁUPCY

Z dniem 1 października 2019 r. funkcjonujący dotychczas w Kosewie Warsztat Terapii Zajęciowej rozpoczął działalność w Słupcy.  24 października odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby z udziałem władz miasta i powiatu słupeckiego.

Symbolicznego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonała Karolina Grobla kierownik WTZ Słupca, Beata Mikołajczewska – prezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Na TAK”, które to stowarzyszenie zarządza warsztatem oraz burmistrz miasta Słupcy Michał Pyrzyk.

Beata Mikołajczewska oraz Karolina Grobla nie kryły radości z faktu, iż WTZ ponownie swoją siedzibę ma w Słupcy, gdzie znalazło się miejsce dla 50 uczestników, którzy doskonale czują się w nowej, przestronnej siedzibie.

Obecni na uroczystości goście, m.in. starosta słupecki Jacek Bartkowiak i dyrektor PCPR
w Słupcy Danuta Szpiler  zwiedzili Warsztat, przyglądając się zajęciom prowadzonym przez instruktorów w pracowniach tematycznych: gastronomicznej i gospodarstwa domowego, majsterkowicza, plastyczno-artystycznej, krawieckiej, ogrodniczej, muzycznej, fryzjersko-kosmetycznej i informatycznej.

Od 1 lipca 2013 r. Warsztat prowadzony jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Na TAK” w Słupcy. Warto wspomnieć, że za rok, w grudniu, WTZ Słupca świętować będzie jubileusz 25-lecia swojej działalności.Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status