Skontaktuj się z nami
tel. 63 213 22 44

Aktualności

Informacja o bezpłatnym Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego prowadzi od dnia 16 września 2022 r. nabór na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy w zawodzie: asystent osobisty osoby niepełnosprawnej. Kurs skierowany jest do osób pełnoletnich, posiadających wykształcenie średnie. Kurs jest nieodpłatny, zajęcia odbywają się w soboty i niedziele. Po zakończeniu kursu, uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu KKZ, a także […]

Czytaj dalej

Projekt unijny „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

Projekt unijny „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie unijnym pod nazwą „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”, który realizowany jest w trybie ciągłym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W linku poniżej znajdą Państwo kluczowe informacje o projekcie. https://www.pfron.org.pl/pfron/szczegoly/news/skontaktuj-sie-z-nami-i-wez-udzial-w-projekcie/

Czytaj dalej

Wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie

Informujemy, że Dom Pomocy Społecznej w Zagórowie przeznaczony dla osób przewlekle somatycznie chorych nadal dysponuje wolnymi miejscami. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać drogą telefoniczną, 63 213 22 44  (osoba do kontaktu p. Natalia Rewers).

Czytaj dalej
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status